לחץ להגדלה
הכניסה לבית הכנסת הסלוניקאים ע"ש ר' שמעון בר יוחאי בחיפה
לחץ להגדלה
בבית העלמין בחיפה
לתמונות נוספות באלבום לחץ כאן
השיר בלאדינו "אברם אבינו"
(לחץ להשמעה)
השיר "המבדיל בין קודש לחול" בעברית ובשפת הלאדינו
(לחץ להשמעה)
תפילת "עננו" של יום הכיפורים בנוסח יהודי ספרד
(לחץ להשמעה)
"אדון הסליחות" מן התפילה ליום הכיפורים בנוסח יהודי ספרד
(לחץ להשמעה)
"אחד מי יודע" בשפת הלאדינו
(לחץ להשמעה)
"אדיו קרידה" בלאדינו
(לחץ להשמעה)
"אברה טו פוארטה סרדה" בלאדינו
(לחץ להשמעה)
לקטעי אודיו ווידאו נוספים לחץ כאן
יובל כהן הדליק/ה נר לזכרו ב-18/04/2013: "לסבא וסבתא היקרים אני מאוד מאוד מתגעגע אליכם אני יודע שמלמעלה אתם שומרים על כל המשפחה שלנו אוהב יובל נכדכם האוהב".
 
יובל כהן הדליק/ה נר לזכרו ב-18/04/2013: "לסבא וסבתא היקרים הרבה מאוד זמן אתם אינם ואני מאוד מתגעגע אני מקווה שמלמעלה אתם שומרים על כול המשפחה אוהב נכדכם האוהב יובל".
 
לנרות זיכרון נוספים לחץ כאן
להדלקת נר לזכר שם-טוב הגואל, אנא מלא את הטופס הבא:
שם פרטי:
שם משפחה:
תוכן: (עד 120 תווים)
הדלק
נקה
לשליחת הודעה למכריך על אתר לזכר שם-טוב הגואל, אנא מלא כאן את כתובות הדוא"ל שלהם:
שלח
נקה
אם ברצונך לקבל הודעה בדוא"ל בכל פעם שאתר זה מתעדכן, לחץ כאן
  [סה"כ 29 רשומות] לדף הבא 2  1 עמודים 2 מתוך 1 עמוד מספר 
סבא יקר שליייי!!! / טל הגואל (נכדה)
סבא יקר שלי!!
אומרים שאלוקים לוקח אליו את הטובים ביותר וצדקו!!
אני מאוד מתגעגעת אליך סבוש שלי אתה בשנים האחרונות מאוד חסר לי אני פתאום נזכרת איך כל יום שישי שהיינו באים אליך ואל סבתא הביתה כדי לעשות קידוש לפני שהיית הולך לבית הכנסת היית יושב לך על הכורסא שלך שקט ורגוע .
אתה בן אדם שכל כך קשה לאבד אותו היו בך כל כך הרבה תכונות שלפעמים אני מסתכלת על אבא ואני אומרת וואי כמה שהוא מזכיר לי את ההתנהגות של סבא ,
או לפעמים אנשים סתם שאני רואה ברחוב והם ממש דומים לך אני ישר נזכרת בך ומתחילה להתגעגע! כל לילה לפני השינה אני מדמיינת שאתה יושב לידי ושומר עליי כדי שלא אחלום חלומות רעים ושאני תמיד יהיה מאושרת !
אתה יודע סבא רציתי שתראה אותי עוברת בת מצווה  ואפילו את זה לא הספקת לראות הלכת לי מהר מידי!!! יש לי בקשה קטנה אליך שתשומר עליי ועל כל משפחת וקסלר כהן והגואל שתנחית עלינו רק אושר! ותזכור תמיד סבא אני מחכה לך בחלומות כדי שתשמור עליי!
אוהבת ומתגעגעת עד השמייייייייים!!!
נכדתך האהובה טל הגואל♥♥♥
סבא וסבתא יקרים שלי / בר הגואל (נכדה)
היי סבתא וסבא רציתי להגיד שאני מאוד מתגעגעת אליכם .התחילה שנה חדשה ואתם שוב לא פה מאוד קשה פתאום להיזכר ברגעים של כולנו זה בכלל לא ניקלט שאי אפשר לראות אותכם יותר מאוווד מאוווד מתגעגעת אליכם ואתם מאוד חסרים לנו פה. סבא יש לי בקשה אחת ממך רק תישמור על סבתא לידך ותישמרו יחד על כולנו מלמעלה אווווהבת אותם ומתגעגעת עד אין סוף.
סבא וסבתא שנה טובה ומתוקה שם למעלה / בר הגואל (נכדה)
לסבא וסבתא
אני מקווה שאתם שומעים אותי עכשיו... אני רק רוצה להגיד שנה טובה ומתוקה . שתמשיכו לשמור עלינו מלמעלה , אתם מפספסים הרבה דברים אני וטל עלינו לחטיבה , סהר לכיתה ו' ושיר לכיתה י'א .
אני נורא מתגעגעת אליכם ואני יודעת שגם אתם אולי תרדו למעטה , רק חיבוק אחד? הלוואי וזה היה אפשרי ..
בכל מקרה שנה טובה ומתוקה.
אוהבת הכי שרק אפשר
בר , נכדתכם האהובה
הזכרון לא ימוש / בתיה וקסלר הגואל (בת לאסתר ושם טוב )

אמא יקרה לי יקרה .
שוב אזכרה , כאילו שלא נזכרים בך כל יום ויום במשך 360 ימים בשנה .
חסרה , חסרה חסרה לכולנו . מתגעגעים .
עומר עומד להיות אבא , עומריקו שלך . - איך את מחמיצה את זה .
חוץ מזה כולנו ביחד כל הזמן . -  דינה בת 50 חגגנו יומולדת מופלא , ואיך הייתם חסרים .
אתם בליבנו
בתיה

מזל טוב סבתא! / בר הגואל (נכדה)
לסבתא היקרה!
קצת מוזר לי לכתוב את זה ולא להגיד לך את זה פנים מול פנים ...
אבל בכל מקרה אני יכתוב , אני מתגעגעת אלייך נורא נורא ואנחנו עכשיו יושבים פה אצלנו בבית בחדש עושים את סעודת ט"ו בשבט אני רוצה לאחל לך מזל טוב הרבה אושר בגן עדן אני מקוה שטוב לך למעלה ושאת וסבא שומרים טוב אחד על השני . אני מאחלת לך שתמשיכי להיות הסבתא הכי מדהימה והכי מהממת בכל העולם אני ישלח לך בלונים לשמיים אני מקווה שהם יגיעו אלייך בקיצור אני מאחלת רק טוב למעלה הרבה בריאות אושר ועושר (אני כותבת את הכל רק בגלל שאני רגילה להגיד לך את זה אני יודעת שלמעלה לא יכול להיות לך עושר אבל לא משנה ) בקיצור תמשיכו להיות סבא וסבתא כאלו מדהימים חמים שנותנים המון חום ואהבה אני יודעת שאתם אצלי עמוק בתוך הלב אני מתגעגעת אליכם והייתי שמחה יותר עם הייתם פה איתנו אני אוהבת אותכם ואני מקווה שתמשיכו לשמור על כולנו מלמעלה אוהבת המון המון בר , נכדתכם.
(אבל בעיקרון הברכה מכולם)
דוד יעל שיר טל בר וסהר)
חסרים לכולם ! / בר הגואל (נכדה)
סבא וסבתא , אני מתגעגעת אליכם מאוד אני רוצה שתחזרו שתרדו פתאום מלמעלה רק לעוד נשיקה אחת קטנה וחיבוק אחד גדול .
לפני חודשיים בערך היתה לי ולטל בת מצווה הרגשתי שהייתם חסרים לי בריקודים בשירים ובעיקר בלב .
הלכתם יותר מידי מהר פיספסתם דברים חשובים בחיינו , חתונה של עומר ואיה את הבת מצווה שלי את מעבר הדירה שלנו ושל דינה ובתיה , למה דווקא עכשיו לא יכולתם להישאר עוד קצת אבל כנראה שאלוהים היה צריך אותכם ביחד איתו  אני חושבת עליכם הרבה אני מקווה שחלומי יתממש .בכל מקרא אם לא תשמרו מקרוב לפחות אני מקווה שתמשיכו לשמור מלמעלה .
אוהבת אותכם הכי הכי הכי הרבה בעולם ,
בר נכדתכם .
יומולדת לאמא שלנו / בתיה (בת גם אסתר )

אמוש ,
רוצה להאמין שחוגגים לך שם למעלה, את בת 75 , 5 שנים כבר לא איתנו . יום הולדת העגול היה אחרון שחגגנו לך , ערכנו אלבום תמונות מכל קשת שנותיך , וכתבנו שהמשך יבוא...... . לא ידענו אז שזמן קצר לאחר מכן , לא תהיי איתנו . אז ,  רוצה להאמין שחוגגים לך שם עם 75 נרות שמפיצים ים אור גדול גדול , ואת מאשרת , שמחה ומחובקת .
בתיה

השנים עוברות והגעגועים מתעצמים / בתיה וקסלר (בת מתגעגעת )
בחודש הקודם ובחודש הזה ערכנו את האזכרות לזיכרכם - אקט פורמלי של זכרון פעם בשנה , כאילו שהזכרונות לא קימים כל השנה ..... אין יום שאנחנו לא נזכרים במשהו שקשור בכם .
אתמול נזכרנו רעות ואני בתקופה אמא שהיית אצלנו בבית . איך כל בוקר אחרי ההתקף שעברת הייתי בודקת את הנשימות שלך , את עוד ישנת את שנת הלילה כשהייתי יוצאת לעבודה , איזה כיף היה לחזור הביתה ואת אצלנו , את הצחוקים המשוחררים שהיינו צוחקות בשיח הנשים שלנו . את הדאגה הבלתי פוסקת שלך לכולם .
שמתי מזוזות בביתי החדש , איפה לשים ? איך לברך ? מאיפה לקנות ?
כל זה היה העסק שלך , אבא . כ"כ הרבה דברים שהתיחסנו כמובן מאליו שאתה תדאג פתאום הופכים להיות הדאגות שלנו , והמזוזות זו רק דוגמא קטנה .
מ  ת   ג   ע   ג  ע   י    ם
אתם חסרים . והיתמות מהורים  היא עובדה ניצחית על כל מה שמתלווה לזה - באין הורים החיים אחרים .
אני אזכור אותך תמיד / ברוך פריזי

אומרים "טוב שם משמן טוב" ולא במקרה קראו לך שם טוב.
אני זוכר אותך תמיד עם החיוך על הפנים והרצון לעזור תמיד, אני יודע שאימי תמיד היתה אומרת ששם טוב דואג לזה אז זה מתבצע ואין מה לדאוג.
אני זוכר שהייתי נוסע במכוניתי לעבודה והייתי עוקף אותך בדרכך על האופניים שלך.
תמיד אתה ואישתך הייתם לי דוגמא לדרבן את המשפחה שלי שיצאו שיבלו שיראו כי שניכם ביחד הייתם ממש זוג נפלא.
עכשיו שאתם מסתכלים עלינו מהשמיים, אנחנו נבקש רק דבר אחד, שתתנו לכולנו את הכוח והיכולת להיות כמו שאתם הייתם: זוג כל כך ענו, שליו, רגוע, ואוהב.
תמיד נזכור אותכם ולא נשכח לעולם.
"איש ישר ונעים הליכות"
תתן לנו כוח תמיד.
לא נשכח אותכם לעולם.

חג פסח ! / מנהל האתר לזכרו של שם-טוב הגואל ז"ל

שלום לכל ידידיי ,
גולשי האתר לזכרו של חברי היקר שם-טוב הגואל ,
לרגל חג הפסח - חג החירות הבא עלינו לטובה , הוספתי בקטעי הקול (אודיו) באתר זה קטע נדיר ומיוחד של השיר "אחד מי יודע" בשפה הכה אהובה שפת הלאדינו - הספניולית , שלמעשה אהובה על כולנו .
השיר מוקדש לך שם-טוב ידידי , תמשיך להשקיף עלינו ממעון קודשך שבשמיים , ותן לנו הרבה בריאות טובה , אריכות ימים , והצלחה בכל .

תמיד לשירותך , ולזיכרך ,
תמשיך לשמור עלינו ,
חג פסח שמח וכשר ,
וחג חירות ואביב שמח לכל בית ישראל


ראובן
מנהל האתר

החגים המעוררים געגועים / בתיה (בת מתגעגעת )
פ ס ח ,
החג הכי מעורר געגוע , אז ככה זה היה בבית ההורים :
שבוע לפני החג התחילו הנקיונות , וצביעת הבית , לאט לאט הצטמצם שטח המחיה של הבית כי כל חדר שנוקה והפך "לכשר לפסח" נאסרה הכניסה אליו .
 יום לפני הפסח הוצאו הכלים המיוחדים , סט הצלחות מהחתונה של אבא ואמא עם הפרחים הקטנים , עכשיו הוא אצלי ונארח בו בחג שיהיה השנה אצלי עם דינה ומשפחתה , דוד ומשפחתו . כל הסירים הממורקים , אמא היתה נכנסת לעצבנות יתר , הרבה עבודה ודרישת אבא שהכל יהיה נקי וכשר ,  בבוקר מוקדם טקס חיפוש הפירורים שהיינו מניחים בכוונה כמה מהם בפינות כדי שיהיה אפשר למצוא משהו לשרוף, אחרי הנקיון היסודי שלא הותיר אף פירור . - ואז הגיעו תורם של עוגות הפסח המשוננות מהם היה מותר לאכול שכן , מצות עדין אסור היה כי רק בליל הסדר היינו אוכלים את המצה השמורה המלכותית שהיתה מגיעה לאבא בתוך עטיפה מפוארת . אבא על האופניים סוחב מכל טוב , את הכבש המסורתי , הדגים, מיני הירק - פרסה , סילק - פוארו , כל הבית היה מתמלא ריחות טיגון ובישול , בימים שהיינו חוגגים עם דודה מלכה ודוד פפו היה הכי מרגש לנו הילדים ,הבית מלא אורחים , המולת חג , בשולחן הסדר - סדר ישיבה קבוע , אבא בראש השולחן בצד השני  דוד פפו , קןראים את ההגדה בעברית אנחנו הילדים ואח"כ ספניולית , השפה שאני כ"כ מתעגעת אליה .
זמירות וצחוקים , המנות המסורתיות "מסה אל קלדו " כל "הקיפטס" לסוגיהם , החרוסת שהיתה מכינה קלרה , וזו של דודה רשל . ועוד סוגים . הגדות פסח מכל מיני הוצאות מאוירות וצבעוניות .
והנה אנחנו כבר עורכים את ליל הסדר זו השנה החמישית בלעדיך אבא ובלעדיך אמאלה כבר השנה השלשית , והנכדים שלכם , הילדים שלי מבקשים את הקציצות של סבתא , רעות ביקשה שבסוף הארוחה יהיו "פיצוחים בדיוק כמו שהיו אצל סבא וסבתא "
משתדלת שיהיה , אבל זה לעולם לא יהיה כמו שהיה איתכם . ריחות החג וההכנות מביאים איתם ביתר שאת את הגעגועים לטוב, הבטוח והמתוק שהיה איתכם . אבל אתם איתנו בכל חג ושמחה , ומפגש משפחתי , הזכרונות המתוקים , המנהגים , המאכלים , הכלים שלך אמא שעולים גם על שולחננו ואז שוטף הזכרון בכאב עצב מהול בזכרון מתוק מתוק ......
בתיה
מ ת ג ע ג ע ת!!! / שרה להב -הגואל (אחיינית)
קראתי את מה שכתבה בתיה, בת דודתי, בהמשך לשיחתנו אתמול, הגעגועים הורגים אותי, אני כל יום נזכרת בבית שהיה שלנו ורק שלנו של
כל המשפחה, גדלנו ביחד, ההורים והילדים, ההמולה היתה ענקית, היינו
בני דודים שגדלנו למעשה כאחים לכל דבר, ועוד בתקופת החגים היתה מגיעה לאה מתל-אביב עם המזוודה, ונשארת ונשארת עד שהיה נגמר החופש, לא אשכח את הטעמים והריחות שאני עד היום מקפידה להכין בביתי את כל האוכל המסורתי (שאני בטוחה שאחרינו כבר לא יהיה), אחרי שהיינו קוראים את ההגדה בעברית היינו שרים שירים בספניולית, ועד היום בתוך ההגדה אני אומרת את אותם משפטים, (שכאילו למען המתים הרבים מדי שבמשפחתו), מתגעגעת ל"נונו" ששיגע אותנו מתגעגעת לאבא שלי שעד היום אנ מדברת איתו כמעט כל יום, ועדיין חיה לפעמים את ה"בית" עם כל השורשים העבותים שנתנו לנו, אני מאחלת לכל המשפחה האהובה שלי שנדע רק בשורות טובות, וימים טובים, ותמיד נשאר בקשר, כי זה למעשה מה שנשאר לנו, אז חג שמח לכולם!!!
   
הגעגועים והכמיהה / בתיה וקסלר (בת )
אומרים , שילדים הם לכל החיים , נכון, בכל גיל ילדים רוצים את הוריהם, ואני, כל יום כמהה לחיבוק, לעצה, להתחלקות בחוויות ,באירועים ,בקשיים, בשמחות, עומר ואיה התחתנו לפני חודש ואתם לא הייתם..... אתם שכ"כ אהבתם, טיפלתם, טיפחתם והייתם בשבילו, לא הייתם, אבל, אתם יודעים..... בשבילי באיזשהו אופן לא מוסבר הייתם שם, אמא, בכל פעם שאני מכינה תירס ביום שישי, הזכרון שלך עולה לי באופן ברור, הישיבה על הכורסא, הכביסה שנהגת לקפל עבורי, האופן שבו היית חותכת את התירס, אני מצליחה אפילו להריח את ריח הבושם בו נהגת להתבשם, אבל, כמהה להרגיש את נוכחותך הפיזית, אבא, הקידוש ביום שישי אותה מורשת שדבקה בנו, הנכדים שלך שמסתופפים כולם, סביב שולחן השבת, כל זה שיך לך,
אמא, החודש שוב נסכם עוד שנה בלעדיך ,
כ"כ הרבה  שעבר ,ואת לא היית , נמשיך לחיות את חיינו עם הזכרון הנפלא והחם שיש לנו שלא נשחק גם עם השנים שעוברות,
                                                               בכמיהה עזה ,
                                                                          תשמרו עלינו,
                                                                                            בתיה
לאמא ואבא היקרים / דניאלה כהן (בת)

 לאמא ואבא היקרים !
אומרים כולם שהייתם מיוחדים ,
שהייתם אנשים צנועים וטובים לבריות , מדברים רק בשבחיכם
אני לא צריכה שיגידו לי מה הייתם. אני יודעת שהייתם הורים מיוחדים
עזרתם , הייתם לנו אוזן קשבת כשהיינו צריכים אתכם,
ותמיד דאגתם למחסורנו .
הרגשנו שיש לנו אמא ואבא במלוא מובן המילה. 
אתם חסרים לי מאוד מאוד , וקשה לקבל שאתם אינכם איתנו.
אומרים שהזמן מרפא, לי המשפט לא מתאים לי נראה ההפך
הגעגועים מתגברים !
אז אני מבקשת שתמשיכו לשמור על כולנו ותמיד אתם בליבנו !
אוהבת אותכם תמיד ,
                                ביתכם ,
                                                     דינה
.

                                                                                                                        

  

שבועות - יום הולדתך וגם יום פרידתך מאיתנו / בתיה וקסלר (בת )
מחר נערוך אזכרה לזכרך - ימלאו חמש שנים לחסרונך .
וגם יום הולדתך שחל לפי התאריך העברי בשבועות .- את יום הולדתך נהגנו לחגוג בביתכם שלך ושל אמא עם מאכלי הגבינה - הבורקס, המקרונים עם הגבינה הצפתית , "הסוטלאץ"  וכל המאכלים שיש לי זכרונות ריח צבע וטעם .
זכרך עולה כמעט כל יום - בתמונות על הכורסא שלך, בסידור התפילה ממנו נאמר הקידוש של יום שישי , הכיפות שלך שחובשים ילדי ובעלי , יום הולדתך חל ביום הולדתם של רועי ורעות יבדלו לחיים טובים וארוכים - בני 22 הם השנה , ודינה גם היא הוסיפה עוד שנה , את ימי ההולדת חגגנו ביחד. וכמו תמיד הביחד שלנו הוא חגיגה של כיף, אהבה , חום והנאה .
רציתי שתדע שאנחנו כאן ביחד, דואגים אחד לשני , שמחים ביחד .
ב ת י ה
שם-טוב ואסתר היקרים !!! / דבורה כהן (משפחה)

שם-טוב ואסתר היקרים !
אני זוכרת אותכם תמיד בליבי , ואני לא אשכח אותכם לעולם . נוכחותכם היתה תמיד נעימה בחברתנו . יש בליבי הרבה מאוד זכרונות רבים ונעימים מכם , אחד הזיכרונות שאני לא לא אשכח לעולם הוא כשהיינו יחד בטיול בירושלים , ולפתע עזבו אותנו באמצע השוק בעיר העתיקה יחד עם אחותי שמחה , והוא פשוט עודד אותנו ואמר לנו "אל תדאגו ותילכו אחריי" וכך היה באמת הלכנו אחריו עד שהגענו למקום מבטחים בעיר העתיקה. מי ייתן ואתה ואשתך אסתר ז"ל תנוחו על משכבם בשלום ותתנו לנו הרבה כוח ובריאות מלמעלה , והכי חשוב תישמרו עלינו תמיד !!!
ולך אסתר היקרה בנשים , חברתי הטובה - תמיד אהבתי להיות במחיצתך , את חסרה לי מאוד , תמיד אזכור בליבי לנצח את אותה שבת בה טיילת עם נכדתך , ואחר כך באת לבקר בביתי , היינו יום שלם ובילינו ביחד , נהנתי לבלות עימך באותו היום , - עדיין מציקה לי העובדה כי לפתע הלכת לעולמך , היא לא אמרה לנו מילה , כבר עברו שנתיים מאז לכתך ואני עדיין אינני מאמינה כי אינל איתנו , לעולם לא אשכח אותך !!! אוהבים אותכם תמיד ,  שם-טוב ואסתר היקרים , אתם תמיד בליבנו לעד ,
ולא נישכח אותכם !!!!
מאיתנו שתמיד אוהבים אותכם דבורה ואברהם כהן

סבא וסבתא האהובים ! / רועי ורעות וקסלר (נכדים)

סבא וסבתא האהובים!
לא עובר יום בו אתם לא חולפים במחשבותינו, אכן הותרתם חלל עצום ואיש לא יוכל למלאו לעולם.
תמיד דאגתם, עזרתם ושמרתם עלינו בדרכם הצנועה והמיוחדת גרמתם לכולם אושר רב. טוב הלב והדאגה לכולם שכל כך איפיינו אתכם גרמה לכולם לאהוב ולהעריך אתכם ואפילו בעולם כזה שונאים לא היה לכם, ואת הגמול על כך אתם מקבלים עכשיו למעלה אנו בטוחים בכך. 
המשפחה אצלכם תמיד הייתה בראש וראשונה וננתם לנו לחוש את המסורת והדת מקרוב. אנו הנכדים מבטיחים להמשיך את אותה מסורת והמנהגים לדורות הבאים...
סבא וסבתא , תודה על השנים הטובות שהענקתם לנו, אין מילים לתאר כמה אתם חסרים לנו, אנחנו אוהבים אתכם המון ומתגעגעים תמיד!
מהנכדים... שגיא עומר רועי ורעות.

אבא ואמא היקרים ! / דוד הגואל (בן)

אבא יקר שלי !
אני זוכר אותך אבא שכולם נתנו לו כבוד , שכולם כיבדו והעריכו וכולם  דיברו ביראה וכבוד , אני מודה לך על החינוך והמוסר שקיבלתי ממך ,
אני לא מבין רק למה הלכת כל כך מהר הרי כולנו ידענו איזה צדיק  גדול היית , והרי ידוע שאלוהים שומר על הצדיקים אז איפה פה הצדק ?
אבל  כנראה שמרוב שאתה יירא שמיים וצדיק
אלוהים החליט שהוא צריך אותך למעלה .
אני מבקש ממך רק בקשה אחת שתשמור על אמא לידך ,
כנראה שגם היא לא יכלה בלעדיך ואז היא דרשה להיות קרוב אליך ,
אני מקווה שאתם שניכם שומרים עלינו מלמעלה תמיד תהיו בליבנו ובמחשבותינו לעד !
      

                                          מתגעגע  ,
                                                    
דוד  הגואל

שם-טוב הגואל ז"ל-איש טוב ויקר,צנוע ופועל צדק / ראובן פריזי

אדם מושך אחריו חוט במשך כל חייו , וקושר אליו אנשים , זכרונות ומראות , השזורים בזכרוננו כריקמה ...אחד מהם
הוא ידידי הטוב  
שם-טוב הגואל ז"ל .

לעונג ולכבוד גדול נפל בחלקי בבניית אתר אינטרנט יחיד ומיוחד זה להנצחתו ולזיכרו של היקר באדם שם-טוב הגואל ז"ל ,
כמו - כן להיות גם הראשון המעלה כאן דברים לזכרו , בין דמעות ועצב עולים גם חיוכים, כשנזכרים ברגעים בלתי נשכחים של חוויות וסיפורים.
אספר לכם כי הכרתי את שם-טוב ז"ל שנים רבות , אישיות של אדם צנוע ופשוט עם נשמה נפלאה , תמיד הוא יזכר בליבי במעשיו הטובים , תמיד רק עם חיוך וצחוק , תמיד רצה לעזור לזולת ושלא על מנת לקבל פרס , היה עוסק במלאכת הקודש והיה שנים רבות הגבאי של בית הכנסת בעיר חיפה - ע"ש ר' שמעון בר יוחאי , אישיותו אדירה ונעים הליכות - תמיד נתגעגע אליך , אי אפשר לדבר עליך בלשון עבר , ומכיוון שהיית תמיד צדיק גדול , ופועל צדק , והיית שליחו של האל השוכן במרומים - לכן גם אבקש ממך בקשה קטנה לי גם עכשיו , תמשיך להשקיף ולשמור עלינו ממעון קודשך שבשמיים ,
לעולם לא אשכח אותך - וזיכרך יהיה תמיד בליבי לעד  !!!

יום הולדת לאמא / בתיה וקסלר (בת )   לקריאה  
להוספת דברים לזכרו לחץ כאן 
  [סה"כ 29 רשומות] לדף הבא 2  1 עמודים 2 מתוך 1 עמוד מספר 
שם פרטי:
שם משפחה:
חיפוש מתקדם
דף הבית |  יצירת אתר זיכרון |  מידע לאבלים ולמנחמים |  אודות "עד עולם" |  תקנון |  צור קשר |  כל אתרי ההנצחה
כל הזכויות שמורות ©